Bejelentés

bencebacsi Post time 2018-3-3 14:09:09 | Show all posts [Copy link]
11 1044
View: 1044|Reply: 11

Bejelentés

[Copy link]
Post time 2016-5-13 02:26:20 | Show all posts |Read mode
Edited by bencebacsi at 2016-5-13 03:35 \n\n

Kedves UMI tulajdonosok és fórum látogatók!

Ez úton szeretném bejelenteni, hogy a mai naptól kezdve a UMI Technologies Co. Ltd. szerződött (egyedüli külföldi, de közvetlen) munkatársaként a cég hivatalos képviseletét látom el.
Új szerepemnél fogva itt a magyar nyelvű szekcióban is minden segítséget megadok, amennyire azt képességeim, erőm és lehetőségeim megengedik.
Azonban, korábbi semleges hozzáállásomat ezzel fel kell adnom, tehát az ilyen esetben elvárható, a munkáltatómmal szemben lojális magatartást fogok tanúsítani. Ezzel kapcsolatban kérem megértéseteket.

Kívánom mindenkinek, hogy továbbra is megelégedéssel tudja használni egyaránt ezt a fórumot és a választott UMI termékeket.
Bence

0

threads

6

33

credits

New Member

Rank: 1

credits
33
Post time 2016-5-13 03:21:07 | Show all posts
Gratula ))
Reply

Use magic Report

Author| Post time 2016-5-13 03:48:58 | Show all posts

Köszönöm.

0

threads

12

119

credits

Senior Member

Rank: 2

credits
119
Post time 2016-6-2 16:02:39 | Show all posts
Üdv!

Várható Umi Iron android 6?
 Author| Post time 2016-6-2 19:44:45 | Show all posts
Tomika70 replied at 2016-6-2 16:02
Üdv!

Várható Umi Iron android 6?

Üdvözlet!

Nem, az sajnos egészen biztosan nem lesz.

1

threads

31

400

credits

Platinum Member

Rank: 3Rank: 3

credits
400
Post time 2016-8-15 03:57:02 | Show all posts
Edited by andyTM at 2016-8-15 04:00 \n\nGratulálok Bencebacsi a kinevezésért!

Volna itt egy Super nevezetű telefon, ami tetszetős, ígéretes így sokan meg is vásárolták, de szembesülnek a sokszor apró szoftveres/hardveres problémával, hol a gps, hol az érintő, legfőképp a bluetooth; így hamar eladásra kerül első kézből. Nem lenne jobb, ha az Umi-nál nem csak az eladásra gyúrnának, hanem -ha már kiadtak egy telefont- akkor az úgy működjön, ahogy azt elvárná az ember és a Super tényleg szuper lenne?
- ahogy látom, szinte mindegyik típussal vannak kisebb-nagyobb gondok, ami talán elfogadható is lenne, ha lenne orvosság rá; de úgy látom itt Umiéknál lesz*rják. Szerintem ez nem jó üzletpolitika, mert hamar elpártolnak az emberek, mint anno a ZTE-nél.

- javaslat: ha tehetik adják ki a forráskódokat, hogy aki tud, az csináljon rá optimalizált rendszert, akár stock, akár cm formában. Ennek hírére, meg fog háromszorozódni a telefoneladás, feltéve, hogy tartja az Umi a "szavát"....

u.i.: ettől függetlenül hardveresen azért jobb lenne odafigyelni....

0

threads

3

32

credits

New Member

credits
32
Post time 2018-2-23 02:27:36 | Show all posts
Kedves Bence!

Nem tudom, hogy ez-e megfelelő hely, de hát próba szerencse.
Először is szeretnék gratulálni a pozíciódhoz az Uminál.
Másodszor pedig szeretnék veled - akár írásban akár szóban konzultálni a magyarországi disztribúciós lehetőségekről.
Próbáltam már kapcsolatba lépni a megadott emailcímeken a gyárral, de sajnos még nem kaptam választ tőlük.

Próbáltam neked is küldeni P.M.-t, de a rendszer nem engedi.
Szóval ha meg lehetne oldani, hogy P.M.-ben vagy emailen váltsunk néhány üzenetet, hálás lennék...

Üdv,

Miklós
 Author| Post time 2018-2-27 06:03:38 | Show all posts
Mika72 replied at 2018-2-23 02:27
Kedves Bence!

Nem tudom, hogy ez-e megfelelő hely, de hát próba szerencse.

Kedves Miklós!

Kérlek küldj egy emailt a ben@91umi.com címre. Disztribúcióról velem nem tudsz tárgyalni (nem vagyok kompetens), de ha megírsz pár részletet az elképzeléseidről, akkor át tudlak irányítani a megfelelő kollégához.

Üdv: Bence

0

threads

3

32

credits

New Member

credits
32
Post time 2018-3-3 03:42:15 | Show all posts
bencebacsi replied at 2018-2-27 06:03
Kedves Miklós!

Kérlek küldj egy emailt a  címre. Disztribúcióról velem nem tudsz tárgyaln ...

Kedves Bence!

Küldtem mailt a megadott emailcímre. Két visszaigazolást kaptam. Egy sikeres kézbesítésit és egy sikertelent.
A bastyai.miklos@optinvent.hu emailcímről küldtem. Tudnád jelezni, hogy megkaptad-e vagy nem?
Ha esetleg spambe rakta a levelező rendszeretek, meg tudnád nézni, hogy miért.
Köszönöm.
Szép Hétvégét!

Üdv,

Miklós

Author| Post time 2018-3-3 14:09:09 | Show all posts
Mika72 replied at 2018-3-3 03:42
Kedves Bence!

Küldtem mailt a megadott emailcímre. Két visszaigazolást kaptam. Egy sikeres k ...

Kedves Miklós!

Sajnos nem kaptam meg, de a spamben sincs. Ha nem megy, akkor írj a bencebacsi@gmail.com címre.

Üdv: Bence
12Next
You have to log in before you can reply Login | WELCOME TO UMIDIGI COMMUNITY

Points Rules

Quick Reply Top Back to list