UMI vagy nem UMI

Fraksinus Post time 2017-8-14 04:54:43 | Show all posts [Copy link]
49 4627
Author: Fraksinus

UMI vagy nem UMI

[Copy link]
Post time 2016-1-20 11:03:36 | Show all posts
Üdvözletem!

A hozzászólásokért pontokat kapsz (új topikért többet és képek csatolásáért is külön), ha pedig a pontjaid száma meghalad egy bizonyos értéket, akkor magasabb szintű felhasználói csoportba kerülsz. Ez megnöveli a naponta maximálisan elküldhető hozzászólások számát, illetve a csatolható képek méretét és szintén napi limitjét, vagy például az aláírásod maximális hosszát. A táblázatban össze tudod vetni a változásokat. A legmagasabb szint a Diamond, amit 500 pontnál lehet elérni. A Campaign szekcióban csak Diamond szintű felhasználók indíthatnak új szálat, a ROM szekcióban pedig még ők sem, ott csak moderátorok és adminisztrátorok. Ezeket fontosnak tartottam beállítani, hogy a Campaignben ne lehessen ellenreklámokat posztolni (volt rá példa bőven), illetve hogy a ROM szekcióban ne lehessen ellenőrizetlen szoftvereket közzé tenni, amivel esetleg gajra is vághatja a telefonját a user. Más korlátozás alapvetően nincsen.

Üdv: Bence

2

threads

29

149

credits

Senior Member

Rank: 2

credits
149
 Author| Post time 2016-1-21 03:31:35 | Show all posts
bencebacsi replied at 2016-1-20 11:03
Üdvözletem!

A hozzászólásokért pontokat kapsz (új topikért többet és képek csatolásáé ...

Szia Bence!

Köszönöm, ha nem is teljesen, de a köd felszállt. Nekem egyzserű információra éhezőnek és mezei tájékozódónak ez nem hiszem, hogy túl fontos lenne. Jelenleg a hozzászólások napi maximumát sem érem el a heti 2 -3-mal.
Nekem ez azért hasznos, mert olyan avataroktól kapok információt, akik hitelesek. Ez a fontos. Neked más a feladatod és a felelősséged és Te gyakoratilag a UMI-t képviseled. Kitő, ha nem tőled kaphatunk magyarul segítséget.

További jó munkát.
Üdv:
Fraksinus

2

threads

29

149

credits

Senior Member

credits
149
 Author| Post time 2016-1-28 20:54:46 | Show all posts
Sziasztok!

Két kérdésem volna, illetve van.

1.) Az Androidot érdemes folyamatosan frissíteni?
2.) Tegnap küldött a UMI egy hírlevelet, hogy legyek hivatalos UMI partner. Az e-mail tárgya ez volt: Apply UMi Partner = $70 coupon for UMi TOUCH, limited 1000 pcs. Ez azt jelenti, hogy 70 $ kedvezménnyel tudok UMI Touch készüléket venni? Ne igazán erős az angol tudásom, ezért kérdezlek titeket.

Üdv és kösz:
Fraksinus
Post time 2016-1-29 03:17:07 | Show all posts
Szia!

1. Nincs is mivel folyamatosan frissíteni az Androidot, vagy nem értem, hogy mire gondolsz.
2. Igen, ha bekerülsz szerencsés első ezerbe, akkor kapsz egy 70 dolláros kupont.

2

threads

29

149

credits

Senior Member

credits
149
 Author| Post time 2016-1-30 22:44:36 | Show all posts
Szia!

Arra gondoltam, hogy magasabb verzióra. A már telepített alkalmazások működnek a magasabb verzió alatt is?

2

threads

29

149

credits

Senior Member

credits
149
 Author| Post time 2016-3-10 19:37:55 | Show all posts
Szervusztok!

A UMI Touch nevű készülék rendkívül meglepett az akkumulátor kapacitásával.
Van valakinek tapasztalata a készülékkel kapcsolatban?

A válaszokat előre is köszönöm

Fraksinus
Post time 2016-3-11 01:51:00 | Show all posts
Üdv újra!

Nagyon kevés kivételtől eltekintve minden korábbi alkalmazás működik Android 6 rendszeren is. A UMI Touch csak március 20-án kerül forgalomba, így még senkinek sem lehet vele tapasztalata. Ha minden igaz, én az elsők között fogok kapni belőle, így hamar fogok tudni majd kérdésekre válaszolni, illetve feltárni az esetleges hibákat.

2

threads

29

149

credits

Senior Member

credits
149
 Author| Post time 2016-4-9 00:09:26 | Show all posts
Sziasztok!

Sikerült a UMI Touch-ot tesztelni? Mik a tapasztalatok, gyenge pontok? Mezei felhasználó számára megéri befektetni egy ilyen eszközbe?
Várom szíves válaszotokat.
Üdv:
Fraksinus
Post time 2016-4-9 05:58:49 | Show all posts
Fraksinus replied at 2016-4-9 00:09
Sziasztok!

Sikerült a UMI Touch-ot tesztelni? Mik a tapasztalatok, gyenge pontok? Mezei felhaszná ...

Szia!

Szerintem még senki sem kapta meg azok közül, akik itt megfordulnak. Nekem csak tegnap küldték el. Ha megérkezett, be fogok számolni a tapasztalataimról. Itt a magyar nyelvű fórumban a negatívokról is, ha lesznek.

2

threads

29

149

credits

Senior Member

credits
149
 Author| Post time 2017-8-14 04:54:43 | Show all posts
Üdvözlet!

Két éve vettem két UMI telefont, amivel kapcsolatban sok hasznos információt kaptam tőled.
Most a frissen megjelent UMIDIGI Crystal készülékről kérdeznélek.
Meglehetősen kevés információt találtam róla.
Sikerült már kapcsolatba kerülnöd a készülékkel? Mik a tapasztalataid?

Várom szaíyes válaszod!

Köszönettel:

Kónya József
123456Next
You have to log in before you can reply Login | WELCOME TO UMIDIGI COMMUNITY

Points Rules

Quick Reply Top Back to list