UMI MAX

Fraksinus Post time 2019-5-23 01:33:23 | Show all posts [Copy link]
5 439
View: 439|Reply: 5

UMI MAX

[Copy link]

2

threads

29

149

credits

Senior Member

Rank: 2

credits
149
Post time 2017-12-11 00:38:51 | Show all posts |Read mode
Sziasztok!

Nemrégen vettem egy UMI MAX telefont. Szerintem jó a készülék, csak egyelőre "okosabb" mint én.

Tudtok valamilyen használati útmutatót, amivel egy kicsit emberközelibbé tehetném a készüléket? Pl azt sem tudom megnézni, hogy milyen a hardver felépítése. Kifejezetten érdekelne magok száma, de ezt sem találom.

Várom tanácsaitokat.

Köszönettel:

Fraksinus

1

threads

65

275

credits

Platinum Member

Rank: 3Rank: 3

credits
275
Post time 2017-12-11 09:39:47 | Show all posts
A legjobb :

https://play.google.com/store/ap ... andr7e.deviceinfohw

Mindent lát, pontos adatokat szolgáltat.

2

threads

29

149

credits

Senior Member

credits
149
 Author| Post time 2017-12-12 02:35:42 | Show all posts
Szia kokokka!
Köszönöm az infót. Nekem ez az első okos telefonom, ezért lehet, hogy kicsit naivnak tűnik a kérdésem. Nekem most el kell mennem a google áruházba és ott kell letöltenem a programot?
Másik kérdésem, hogy neked van tapasztalatod ezzel? Nem okoz valami összeakadást, aminek a készülékem látja a kárát?
Köszönettel:
Fraksinus

1

threads

65

275

credits

Platinum Member

Rank: 3Rank: 3

credits
275
Post time 2017-12-12 03:38:14 | Show all posts
Gondolom van Google fiókod. Azzal bejelentkezel a fenti linken, vagy ha már a telefonodon be vagy jelentkezve, akkor egyszerüen megnyitod a Play áruházat. Megkeresed a Device Info nevű alkalmazást, majd feltelepíted. Miután kinépzedlődted magad akár törölheted is, mert hosszútávon nem sok mindenre kell. Egyébként kicsi app, maradhat is. Garantáltan nem okoz semmi problémát a telefonodon...

2

threads

29

149

credits

Senior Member

credits
149
 Author| Post time 2018-1-30 05:53:59 | Show all posts
Szia!
Megtettem és tényleg működik. Mindent mutat a telefonról, egy csomó dolgot nem is értek, de a lényeg megvan.
Nem tudom abban esetleg tudnál-e tanácsot adni, hogy egy hete látványosan csökkent az akkumulátor üzemideje. Eddig két napot simán kibírt a készülék, most pedig naponta kell töltenem. Már ott tartok, hogy estére kikapcsolom a wifit, leveszem a 4G-t 2G-re, kitöröltem a Cash-eket, de hiába. Elképzelhető, hogy két hónap után megadja magát az akksi vagy esetleg az egyik frissítéssel bejött valami progi, ami folyamatosan pörgeti a processzor?

Köszi előre is a tanácsod.

2

threads

29

149

credits

Senior Member

credits
149
 Author| Post time 2019-5-23 01:33:23 | Show all posts
Sziasztok!

Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy miért konvertálja a telefonom a hosszabb szöveges üzeneteket MMS fájlokká?

Ki lehet ezt a szolgáltatást kapcsolni?

Köszi előre is a válaszokat.
You have to log in before you can reply Login | WELCOME TO UMIDIGI COMMUNITY

Points Rules

Quick Reply Top Back to list