UMI Fórum - Üdvözlet

bencebacsi Post time 2016-11-21 21:57:35 | Show all posts [Copy link]
177 12369
Author: bencebacsi

UMI Fórum - Üdvözlet

[Copy link]

1

threads

31

400

credits

Platinum Member

Rank: 3Rank: 3

credits
400
Post time 2016-8-12 04:15:14 | Show all posts
Üdv mindenkinek! Elsősorban bencebacsi-t kérdezném, hogy Umi Rome telefonhoz hátlapi kamerát és az azt védő plexit hol lehet beszerezni?
 Author| Post time 2016-8-17 01:47:06 | Show all posts
andyTM replied at 2016-8-12 04:15
Üdv mindenkinek! Elsősorban bencebacsi-t kérdezném, hogy Umi Rome telefonhoz hátlapi kamerát  ...

Szervusz!

Kameramodult itt tudsz venni: http://goo.gl/IEkfQc
A védőburkolat viszont a belső keret részét képezi és arról sajnos nem tudok, hogy az beszerezhető lenne.

Üdv: Bence

1

threads

31

400

credits

Platinum Member

credits
400
Post time 2016-8-17 02:24:41 | Show all posts
bencebacsi replied at 2016-8-17 01:47
Szervusz!

Kameramodult itt tudsz venni: http://goo.gl/IEkfQc

Köszönöm!

0

threads

2

21

credits

New Member

Rank: 1

credits
21
Post time 2016-8-18 21:56:47 | Show all posts
Üdv mindenkinek !

Két kérdésem lenne Bence bácsihoz : 1. UmiSuperben ha lemerül az aksi hogy lehet cserélni ,mert ahogy elnézem nem lehet lepattintani a hátlapját ,vagy mehe ta kukáőba ?
2. Lehet e micr SD-vel valahogy bőviteni a telót ?

1

threads

31

400

credits

Platinum Member

credits
400
Post time 2016-8-19 03:24:25 | Show all posts
Edited by andyTM at 2016-8-19 03:27 \n\n
Motto53 replied at 2016-8-18 21:56
Üdv mindenkinek !

Két kérdésem lenne Bence bácsihoz : 1. UmiSuperben ha lemerül az aksi hogy  ...

- akku és más:
UMi Super teardown video reveals surprisingly repairable design

- sd kártyát a sim foglalat 1-es rekeszében keresztben tudsz bele tenni 256Gb-ig

0

threads

2

21

credits

New Member

credits
21
Post time 2016-8-20 00:47:34 | Show all posts
Köszönöm szépen a segítséget andyTM :-)

1

threads

2

16

credits

New Member

credits
16
Post time 2016-8-30 20:02:00 | Show all posts
Sziasztok!
Felfedeztem egy hibajelenséget.
Gyári alapértékre vissza lett állítva a telefon, majd a felső értesítési sáv folyamatosan beugrik a képernyő közepére, és nem enged elindítani semmilyen alkalmazást. Ezt olyan szinten csinálja, hogy a telefont nem lehet felvenni, és ha bökdösöd a kijelzőt, véletlenszerűen indulnak el az alkalmazások. Az oldalsó, bekapcsoló gomb megszakítja a folyamatot, majd ha újra feloldod, megy minden tovább.
Ezt már úgy is csinálta, hogy fel volt telepítve a sok alkalmazás. Előtte azt hittem, hogy valamelyik alkalmazás miatt van ez a probléma. De gyári beállítás után is előjött a hibajelenség. A legfrissebb rendszer van rajta, ami a napokban jött ki, wifi frissítésen keresztül. Ja, és reggelre megszűnt magától a hibajelenség.... Ez előtt nem volt probléma a készülékkel.
Hátha valaki találkozott ezzel a hibával, kíváncsi vagyok hogyan oldotta meg. Most nekem egy launcher-rel megy, letiltottam az értesítési sávot, így működik. Szerintetek szoftveres bug?
Egyébként a probléma ez:
https://www.youtube.com/watch?v=R9ys2djfr1U

0

threads

1

13

credits

New Member

credits
13
Post time 2016-10-4 00:09:46 | Show all posts
Sziasztok!

Van egy Umi Super telefonom. Más Super tulajoktól kérdezném, hogy náluk előfordulnak-e a következő problémák.: A GPS nagyon gyenge. Nehezen talál jelet, ide-oda ugrál, ha megtalálja a pozíciót és elindulok a telefonnal, akkor is elveszíti folyamatosan (GPS jel keresése). A beszédhangszóró torzít, recseg. Az előző telefonomban ott, ahol az 4G hálózatot mutatott, a Super csak 3G-t vagy annyit se. (Pl lakáson belül). Ma reggel meg mikor lehúztam a töltőről vettem észre, h a bal oldali funkció gomb mellett a kijelzőn egy ujjbegy méretű félkörben sárga folt lett. A GPS és a beszédhangszóró probléma ha másnál is ilyen, akkor ez ilyen sajna, de a kijelző problémára vállalnak garanciális javítást? A telefonra vigyázok, tokban van. Nem esett le stb.. Köszönöm a válaszokat. Tomi

0

threads

1

15

credits

New Member

credits
15
Post time 2016-11-12 16:16:20 | Show all posts
Kedves Umi eMax Mini tulajdonos!

Miután a telefonom bemondta az unalmast (fekete képernyő: csak a kijelző melletti led-ek működnek, egyébként "világosfekete" képernyő, menthetetlenül) és vettem egy új telefont (ami nem Umi), feleslegesség vált a kb. két hete Kínából megérkezett és sosem használt kijelzővédő fóliám (3 db), valamint arany hátlap+keret.

Ingyen és bérmentve felajánlom neked, csak küldj egy postacímet, ahova viheti a postás.

Üdv:
Balázs

2

threads

21

118

credits

Senior Member

Rank: 2

credits
118
Post time 2016-11-21 21:57:35 | Show all posts
Üdv Bence és mindenki,

UMI ROME Volt már szoftveres problémám, de a v3.05 verzió flashtool-al megoldotta. Akkor kikapcsolt állapotban töltés piktogram nem jelent meg.

Most inkább akksira gyanakszom (1 éves lesz), 30-40%-ról percek alatt lemerül 0%-ra és kikapcsol. Töltéskor 60%-ról 10 perc alatt hirtelen 100 %-on van, tehát valami nem ok. Mielőtt akksit rendelnék érdemes még valamit tennem? Van újabb verzió a 3.05-nél?
You have to log in before you can reply Login | WELCOME TO UMIDIGI COMMUNITY

Points Rules

Quick Reply Top Back to list